Przedstawiciele instytucji i mieszkańcy ufundują sztandar dla Policji - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Przedstawiciele instytucji i mieszkańcy ufundują sztandar dla Policji

Data publikacji 26.05.2018

Dzięki staraniom Społecznego Komitetu sejneńscy policjanci już wkrótce będą mieli sztandar. Dar ten będzie uhonorowaniem trudnej i odpowiedzialnej służby funkcjonariuszy i pracowników sejneńskiej komendy oraz mobilizacją do jeszcze lepszej pracy.

Przedstawiciele instytucji współpracujących z sejneńską Policją oraz mieszkańcy powiatu sejneńskiego chcą ufundować sztandar Komendzie Powiatowej Policji w Sejnach. W dniu 16 marca 2018 roku zawiązał się Społeczny Komitet Fundatorów Sztandaru, w skład któego weszli przedstawiciele instytucji działających nie tylko na terenie powiatu. Niewątpliwie ma to wymiar symboliczny oraz wzmacnia autorytet Policji. Sztandar będzie uhonorowaniem jednostki oraz dotychczasowej trudnej i odpowiedzialnej służby funkcjonariuszy i pracowników komendy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sejneńskiego, a także wyrazem uznania i zaufania. Umożliwi również udział pocztu sztandarowego jednostki w ważnych dla mieszkańców Ziemi Sejneńskiej uroczystościach państwowych i rocznicowych. Dar ten to wielkie wyróżnienie, ale również wyzwanie do jeszcze lepszej pracy na rzecz społeczeństwa. Są już pierwsze złotówki, które zostały wpłacone na rzecz tego przedsięwzięcia. W związku z tym powstał już projekt sztandaru.

Członkowie Społecznego Komitetu Fundatorów Sztandaru zachęcają osoby, które pozytywnie oceniają dotychczasowe działania Policji oraz powstałą inicjatywę i zechcą wnieść swój udział w ufundowanie sztandaru, do dokonywania dobrowolnych wpłat na konto:

Społeczny Komitet Fundatorów

nr rachunku bankowego:

81 93540007 0000 0006 6484 0001

Bank Spółdzielczy w Sejnach