„Promocja Zawodu Policjanta” z sejneńską Policją - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

„Promocja Zawodu Policjanta” z sejneńską Policją

W ramach „Promocji Zawodu Policjanta”, mającego przybliżać i promować Policję, sejneńscy policjanci i pracownicy tym razem promowali zawód wśród uczestników Predathlonu Sivris ICE 2020

Funkcjonariusze i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach w ramach działań promujących zawód policjanta tym razem byli obecni na imprezie sportowej Predathlon Sivris ICE 2020 w Okółku. Impreza ta była świetną okazją do zachęcania osób zainteresowanych do wstąpienia w szeregi Policji i związania swojej przyszłości zawodowej ze służbą odpowiedzialną za bezpieczeństwo.

Głównym celem była promocja zawodu policjanta, w tym zapewnienie stałego zainteresowania i chęci wstępowania w szeregi Policji. Uczestnicy imprezy mogli dowiedzieć się o korzyściach jakie niesie ze sobą ta służba, ale także o wielkiej odpowiedzialności z jaką się wiąże. Promotorzy zawodu mówili o niepowtarzalnej szansie zawodowego rozwoju, poszerzania horyzontów, zdobywania nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego nie tylko dla siebie, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – zapraszamy do kontaktu. Zawód ten cieszy się wysokim zaufaniem obywateli. To praca dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać w Komendzie Powiatowej Policji w Sejnach w Zespole Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30-15:30 tel. (87) 5641602

  • promocja zawodu w m. Okółek
  • promocja zawodu w m. Okółek
  • promocja zawodu w m. Okółek
  • promocja zawodu w m. Okółek
  • promocja zawodu w m. Okółek
  • promocja zawodu w m. Okółek