Spotkania sejneńskich dzielnicowych z mieszkańcami - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Spotkania sejneńskich dzielnicowych z mieszkańcami

Data publikacji 29.12.2016

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Sejnach realizując założenia programu „Dzielnicowy bliżej nas” spotykają się z mieszkańcami powiatu. W trakcie spotkań mundurowi przekazują wiedzę o bezpiecznych zachowaniach w codziennych sytuacjach oraz propagują "Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa".

Sejneńscy dzielnicowi w trakcie codziennej służby spotykają się ze społeczeństwem. Podczas spotkań poruszane są kwestie dotyczące postępowania w sprawach ważnych dla mieszkańców. Funkcjonariusze prezentują słuchaczom zasady i sposób funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Odbiorcy dowiadują się, w jaki sposób działa aplikacja i czemu służy to policyjne narzędzie oraz w jaki sposób można nanieść na mapę internetową miejsca zagrożone przestępczością, bądź innymi niepożądanymi zjawiskami. Dzielnicowi wysłuchują również opinii zebranych na temat bezpieczeństwa. Otrzymane informacje pomagają mundurowym w dalszej pracy nad zwiększeniem bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania.

Komenda Powiatowa Policji w Sejnach informuje, że istnieje możliwość udziału dzielnicowego w różnego typu spotkaniach, naradach, konferencjach organizowanych na terenie powiatu.

 Kontakt do wszystkich dzielnicowych dostępny na stronie internetowej www.sejny.policja.gov.pl