Przedszkolaki z wizytą w komendzie - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Przedszkolaki z wizytą w komendzie

Data publikacji 22.06.2017

Sejneńskich policjantów odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego w Sejnach. Mali goście zwiedzili komendę i dowiedzieli się jak bezpiecznie bawić się w czasie wakacji.

Wczoraj funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sejnach gościli przedszkolaków. W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje” rozmawiali z gośćmi o bezpieczeństwie w czasie letniego wypoczynku. Mundurowi przypomnieli zgromadzonym podstawowe zasady poprawnego zachowania w czasie pobytu nad wodą, w górach, czy też w lesie. Mówili także o tym jak bezpiecznie poruszać się po drodze i jak postępować, gdy zostaniemy sami w domu. Dzieci chętnie przypomniały sobie również zasady obrony przed atakiem agresywnego psa oraz co robić w przypadku kontaktu z obcą osobą. Na zakończenie goście dowiedzieli się na czym polega praca policjanta oraz mogli zwiedzić komendę i zapoznać się ze sprzętem jakim dysponuje Policja.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.sejny.policja.gov.pl