Sejneńscy policjanci zatrzymali podejrzewanego o rozbój - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Sejneńscy policjanci zatrzymali podejrzewanego o rozbój

Data publikacji 07.07.2017

Sejneńscy policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę, podejrzewanego o dokonanie rozboju. Trafił on do policyjnego aresztu. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Dyżurny sejneńskiej Policji w minioną środę około godziny 15.00 został poinformowany o rozboju, do którego doszło w domu 75-letniej mieszkanki Krasnopola. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol. W rozmowie z pokrzywdzoną ustalono, że do jej syna z wizytą przyszedł kolega. Mężczyzna ten w pewnym momencie pchnął kobietę na łóżko i zabrał jej portfel, który miała w kieszeni spodni, po czym uciekł. Podejrzewany długo nie cieszył się łupem. Dzięki szybkiej interwencji i wnikliwej penetracji terenu, już po kilkudziesięciu minutach mundurowi ujawnili uciekiniera. Jak się okazało, był to znany policjantom 49-letni mieszkaniec powiatu sejneńskiego. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.sejny.policja.gov.pl