O bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

O bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku

Data publikacji 04.08.2017

Sejneńskich policjantów odwiedziły dzieci z obozu zorganizowanego przez Związek Strzelecki „Strzelec” z Grajewa. Podczas zwiedzania komendy rozmawiano z gośćmi o szeroko pojętym bezpieczeństwie w czasie wakacyjnego wypoczynku.

W ramach działań „Wakacje 2017” sejneńscy policjanci podejmują działania profilaktyczno – informacyjne z osobami wypoczywającymi na terenie powiatu sejneńskiego. Tym razem grupa obozowiczów z Grajewa odwiedziła sejneńską komendę. Dzieci zwiedziły pomieszczenia dla osób zatrzymanych oraz zapoznały się ze sprzętem używanym podczas codziennej służby. Mogły również przyglądnąć się pracy policjantów. Korzystając z okazji policyjny profilaktyk omówił zasady zachowania się podczas kąpieli wodnych i korzystania ze sprzętu wodnego. Zwrócono również uwagę na zasady zachowania się podczas pieszych wędrówek. Przekazano regulamin akcji profilaktycznej „Zostań Dzielnicowym Frankiem” oraz zachęcano do udziału w konkursie filmowym „Filmowy przeWODNIK” zorganizowanym w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” objętej honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.sejny.policja.gov.pl