Za szybką jazdę stracili prawa jazdy - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Za szybką jazdę stracili prawa jazdy

Data publikacji 18.09.2017

Policjanci z sejneńskiej drogówki, w trakcie kontroli miejsc wskazanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zatrzymali dwie osoby, które przekroczyły dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Nieodpowiedzialnym kierowcom zatrzymane zostały prawa jazdy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach wyeliminowali z ruchu dwóch „piratów drogowych”, podczas kontroli drogowej prowadzonej w miejscach wskazanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W minioną sobotę sejneńska drogówka zatrzymała prawa jazdy dwóm kierowcom za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. W obu przypadkach pomiar dokonywany był w miejscowości Giby. Pierwszy z kierujących zatrzymany został po godzinie 7.00. Okazało się, że za kierownicą forda siedzi mieszkanka powiatu sejneńskiego. Kobieta w terenie zabudowanym jechała z prędkością 106 km/h. Kolejnym brawurowo jadącym kierowcą okazał się obywatel Litwy, który również jechał z prędkością 106 km/h, a tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 56 km/h.   Nieodpowiedzialni kierowcy stracili uprawnienia do kierowania pojazdami. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.sejny.policja.gov.pl