Policjanci uratowali samobójcę - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Policjanci uratowali samobójcę

Data publikacji 05.10.2017

Dzięki szybkiej interwencji sejneńskich policjantów, żyje 28 - letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili odcięli go i przywrócili jego funkcje życiowe. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W nocy z środy na czwartek sejneńscy policjanci uratowali niedoszłego samobójcę. Około godz. 3.40 do dyżurnego zadzwonił mężczyzna i poinformował, że jest niedaleko komendy i chce odebrać sobie życie. Natychmiast w rejon sąsiedniej posesji został skierował patrol, który już po chwili odnalazł samobójcę. Funkcjonariusze odcięli pasek na którym powiesił się mężczyzna i przystąpili do resuscytacji, aż do przywrócenia czynności życiowych. 28 – latek został przekazany załodze karetki pogotowia i przewieziony do szpitala na obserwację. Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów nie doszło do tragedii.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.sejny.policja.gov.pl