Sejneńscy policjanci zapraszają na debatę - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Sejneńscy policjanci zapraszają na debatę

Data publikacji 10.10.2017

Sejneńscy policjanci zapraszają na debatę ze społeczeństwem pod nazwą „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”, która odbędzie się 16 października 2017r. o godz. 12.00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sejnach ul. J. Piłsudskiego 34.

Komendant  Powiatowy Policji w Sejnach po raz kolejny zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu sejneńskiego do wzięcia udziału w debacie społecznej. Spotkanie poświęcone będzie przede wszystkim zagrożeniom na terenie ogródków działkowych w sezonie jesienno – zimowym. Ponadto policjanci zaprezentują zasady funkcjonowania narzędzia „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” i sposób weryfikowania zagrożeń naniesionych na mapę. W trakcie trwania debaty, każdy z jej uczestników będzie mógł wyrazić swoją opinię, podzielić się własnymi spostrzeżeniami czy sugestiami odnośnie omawianych kwestii. Proponowana debata będzie okazją do wspólnego zastanowienia się nad skutecznymi sposobami współpracy Policji w mieszkańcami w zakresie reakcji i przeciwdziałania zagrożeniom.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.sejny.policja.gov.pl