Konkurs plastyczny „Bezpieczne przejście” rozstrzygnięty - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Konkurs plastyczny „Bezpieczne przejście” rozstrzygnięty

Data publikacji 24.11.2017

Przedstawiciele Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sejnach wspólnie z pracownikami Urzędu Gminy w Krasnopolu wręczyli nagrody uczestnikom konkursu plastycznego pn. „Bezpieczne przejście”.

Sejneńska Policja wspólnie z Urzędem Gminy w Krasnopolu zorganizowali konkurs plastyczny na plakat. Przedsięwzięcie to było podsumowaniem realizacji działań „Bezpieczna droga do szkoły” i projektu na przebudowę drogi – budowa wyniesienia na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego w Krasnopolu. Uczniowie klas I – III ze szkoły podstawowej, którzy wzięli udział w konkursie mieli zobrazować zagrożenia występujące w ruchu drogowym i sposoby bezpiecznego korzystania z dróg i przejść dla pieszych. Podczas wręczania nagród mundurowi przypomnieli o jednym z elementów bezpiecznego poruszania się po drogach, jakim jest odblask. Spośród wykonanych prac, komisja wyłoniła po trzech zwycięzców z każdej klasy, któym wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.sejny.policja.gov.pl