Trzech kierowców straciło prawo jazdy za szybką jazdę - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Trzech kierowców straciło prawo jazdy za szybką jazdę

Data publikacji 06.01.2018

Policjanci z sejneńskiej drogówki zatrzymali trzy prawa jazdy kierowcom, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h. Miejsca przeprowadzanych kontroli pokrywają się ze wskazaniami mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach wyeliminowali z ruchu trzech „piratów drogowych”, którzy jadąc w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h. W miniony czwartek sejneńska drogówka podczas pomiaru prędkości prowadzonego w miejscowości Giby i Frącki zatrzymała prawa jazdy dwóm kierowcom. Pierwszy z kierujących zatrzymany został około godziny 10.00. Okazało się, że za kierownicą audi siedzi obywatel Turcji. Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 103 km/h. Kolejnym brawurowo jadącym kierowcą okazał się mieszkaniec Ełku, który kierując bmw jechał z prędkością 104 km/h, a tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 km/h. Kolejnego zbyt szybko jadącego kierowcę mundurowi zatrzymali w piątkowe przedpołudnie we Frąckach. Mieszkaniec powiatu rawskiego jadąc fiatem przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 57 km/h. Nieodpowiedzialni kierowcy stracili uprawnienia do kierowania pojazdami. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.sejny.policja.gov.pl