Sejneńscy policjanci wzięli udział w turnieju piłki nożnej - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Sejneńscy policjanci wzięli udział w turnieju piłki nożnej

Data publikacji 05.02.2018

Sejneńscy policjanci wzięli udział w III Kresowym Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w Gibach. Rozgrywki odbywały się pod honorowym patronatem Posła Rzeczpospolitej Polskiej Pana Jarosława Zielińskiego.

W miniony weekend drużyna sejneńskich policjantów wzięła udział w turnieju piłki nożnej, którego organizatorem było Koło Przyjaciół Sybiraków, Wójt Gminy Giby i Nadleśnictwo Głęboki Bród. Patronat nad rozgrywkami objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński. Podczas dwudniowego turnieju rozegrano kilkanaście meczy, którym towarzyszyły duże emocje. Po zaciętej walce zwycięzcą turnieju okazała się drużyna 14 Suwalskiego Dywizjonu Artylerii Przeciwpancernej. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach, a za nią drużyna z Gminy Puńsk. Wszystkie ekipy uczestniczące w rozgrywkach otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.sejny.policja.gov.pl