Odpowie za uszkodzenie ciała - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Odpowie za uszkodzenie ciała

Data publikacji 05.03.2018

Sejneńscy policjanci zatrzymali 25–letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie ciała mieszkańca Sejn. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w Sejnach na ul. Zawadzkiego. Dyżurny sejneńskiej komendy otrzymał zgłoszenie od dyspozytorki pogotowia, dotyczące pobitego mężczyzny. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol Policji. Tam funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. Jak się okazało podczas wspólnego spożywania alkoholu doszło pomiędzy mężczyznami do awantury. W pewnym momencie jeden z uczestników imprezy rzucił się na pokrzywdzonego i kilkakrotnie uderzył go w twarz. 52–letniego mężczyznę z obrażeniami twarzy pogotowie przewiozło do szpitala. Już po chwili mundurowi ustalili sprawcę tego czynu. Okazał się nim 25–letni mieszkaniec powiatu sokólskiego. Po zatrzymaniu mężczyzna trzeźwiał w policyjnym areszcie. Sprawca usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała do którego przyznał się. W minioną sobotę Prokurator Rejonowy w Sejnach zastosował wobec niego dozór Policji i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Teraz jego postępowaniem zajmie się sąd.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.sejny.policja.gov.pl