Wakacyjne spotkania z Sejneńskimi Policjantami - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Wakacyjne spotkania z Sejneńskimi Policjantami

Data publikacji 20.08.2018

Sejneńscy mundurowi, kontynuują działania promujące bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku. W ramach działań „Wakacyjne Pogotowie Bezpieczeństwa”, w miniony piątek, spotkali się z uczestnikami projektu „Lato w teatrze”.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach, w miniony piątek, po raz kolejny przeprowadzili działania informacyjno-edukacyjne w ramach programu „Wakacyjne Pogotowie Bezpieczeństwa”. Mundurowi spotkali się z uczestnikami projektu „Lato w teatrze”. Podczas spotkania, funkcjonariusze promowali zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku, m.in. przypomnieli dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz o tym, dlaczego warto nosić odblaski. Dzieci miały możliwość utrwalenia swojej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa przy pomocy kolorowanek pn. „Klub Dobromisia” oraz grze planszowej „Bezpieczne Wakacje”.

Spotkania realizowane w ramach kampanii „Wakacyjne Pogotowie Bezpieczeństwa” oraz akcji  „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” będą kontynuowane przez cały okres wakacyjny.