Drużyna mundurowych z Sejn na turnieju na Litwie

Data publikacji 03.10.2018

Reprezentacja sejneńskiej Policji uplasowała się na drugim miejscu podczas zawodów sportowych zorganizowanych przez Policję Litewską. Turniej zorganizowano w ramach obchodów 100 – lecia Policji Litewskiej.

Mundurowi z Sejn wzięli udział w zawodach sportowych zorganizowanych przez sąsiadów z Litwy z okazji 100 – lecia Policji Litewskiej. W sportowych szranki stanęło pięć trzyosobowych drużyn. Każda reprezentacja zagrała w piłkę koszykową, w tenisa stołowego oraz wykazać się musiała umiejętnościami strzeleckimi. Po zaciekłej walce przedstawiciele sejneńskiej Policji zajęli drugie miejsce. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały puchary, medale i pamiątkowe dyplomy. Rozgrywki przebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze.