Czuwali nad bezpieczeństwem podczas biegu i promowali zawód policjanta - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Czuwali nad bezpieczeństwem podczas biegu i promowali zawód policjanta

Data publikacji 04.03.2019

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sejnach zabezpieczyli bieg ulicami miasta upamiętniający żołnierzy wyklętych. Mundurowi przygotowali także stoisko z ofertą dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji.

Sejneńscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem  uczestników największego biegu pamięci w Polsce. Po raz kolejny na terenie Sejn odbył się bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Mundurowi troszcząc się o prawidłowy przebieg imprezy dbali o zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom tego sportowego wydarzenia. Podczas trwania imprezy można było odwiedzić policyjny namiot i zapoznać się z ofertą pracy w policyjnych szeregach. Przedstawiciel komórki kadrowej zainteresowanym osobom wyjaśniał jakie warunki musi spełnić kandydat na policjanta oraz jak przebiega postępowanie kwalifikacyjne.

 

  • na zdjęciu widać rozstawione zadaszenie w kolorze niebieskim z napisem policja przy którym stoją cztery osoby, po lewej stronie stoi baner z napisem Zostań jednym z nas, wstąp do Policji
  • na stoliku rozłożone elementy odblaskowe
  • na pierwszym planie widać samochód policyjny w tle ulica na której stoi grupa ludzi biorących udział w biegu
  • ulica na której stoi samochód policyjny i dwóch policjantów ruchu drogowego, zabezpieczają trasę po której odbywa się bieg.
  • ulica na której odbywa się bieg, widać osoby biegnące i kobietę w mundurze policyjnym stojąca na skrzyżowaniu
  • ulica na której widać osoby biegnące w tle samochód policyjny