Policjanci zapraszają na debatę społeczną - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Policjanci zapraszają na debatę społeczną

Data publikacji 20.05.2019

Sejneńscy policjanci zapraszają na debatę ze społeczeństwem pod nazwą „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”, która odbędzie się 22 maja 2019r. o godz. 12.00 w sali Urzędu Gminy w Puńsku, przy ul. Mickiewicza 23.

Komendant  Powiatowy Policji w Sejnach organizuje po raz kolejny debatę społeczną pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tym razem spotkanie odbędzie się w sali Urzędu Gminy w Puńsku przy ul. Mickiewicza 23, a poświęcone będzie zagadnieniom dotyczącym przestępczości przeciwko mieniu. Zaproszeni do udziału w debacie funkcjonariusze Straży Pożarnej omówią zasady bezpieczeństwa pożarowego.  

W trakcie trwania debaty, każdy z jej uczestników będzie mógł wyrazić swoją opinię, podzielić się własnymi spostrzeżeniami czy sugestiami odnośnie omawianych kwestii. Proponowana debata będzie okazją do wspólnego zastanowienia się nad skutecznymi sposobami współpracy Policji i innych formacji mundurowych z mieszkańcami w zakresie reakcji i przeciwdziałania zagrożeniom.