Posiadał narkotyki i złamał zakaz przemieszczania się - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Posiadał narkotyki i złamał zakaz przemieszczania się

Data publikacji 15.04.2020

Sejneńscy kryminalni zatrzymali 20-latka, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mundurowi zabezpieczyli ponad 15 gramów narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Zatrzymany oraz jego dwaj koledzy odpowiedzą również za złamanie zakazu przemieszczania się. W tej sprawie policjanci prowadzą czynności wyjaśniające.

Sejneńscy kryminalni, zatrzymali w poniedziałek 20-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających, który złamał też zakaz przemieszczania się. Do zatrzymania doszło na terenie gminy Sejny, na jednym z parkingów samochodowych, około 20.30. Policjanci zauważyli tam opla z suwalskimi tablicami rejestracyjnymi. W pojeździe siedziało trzech młodych mężczyzn. Jeden z nich, na widok policjantów, próbował ukryć niewielki pojemnik. Jak się okazało, znajdowały się w nim woreczki foliowe z zawartością ponad 13 gramów suszu roślinnego i niespełna 3 gramów białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana oraz amfetamina. 20-latek usłyszał już zarzut i decyzją prokuratora zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Zatrzymany oraz jego dwaj koledzy w wieku 19 i 17 lat odpowiedzą również za złamanie zakazu przemieszczania się. W tej sprawie policjanci prowadzą czynności wyjaśniające.

  • dwie foliowe torebki jedna z zawartością białego proszku, druga z suszem roślinnym, waga elektroniczna
  • korytarz, kobieta i mężczyzna ubrani w kamizelki odblaskowe z napisem policja prowadzą mężczyznę w kajdankach
  • plac wewnętrzny komendy, kobieta i mężczyzna ubrani w kamizelki odblaskowe z napisem policja prowadzą mężczyznę w kajdankach