Tragiczny wypadek w Krasnopolu - Aktualności - KPP Sejny

Aktualności

Tragiczny wypadek w Krasnopolu

Data publikacji 07.08.2012

Dwie osoby nie żyją, a dwie pozostałe są w ciężkim stanie. Kluczową przyczyną wypadku była nadmierna prędkość z jaką jechał kierowca. Dokładne okoliczności oraz przyczyny bada Komenda Powiatowa Policji w Sejnach.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Krasnopol na drodze wojewódzkiej nr W 635. Kierujący samochodem marki BMW, 19-latek pochodzący z powiatu sejneńskiego, jadąc z dużą prędkością zjechał na prawe pobocze, następnie na przeciwległy pas ruchu do rowu i uderzył w drzewo. Pojazd rozpadł się na poszczególne elementy. Śmierć na miejscu poniósł kierowca oraz również 19-letni pasażer siedzący obok. Pasażerki znajdujące się na tyle pojazdu, 19-letnia mieszkanka Krasnopola i 18-latka z Suwałk z licznymi obrażeniami wewnętrznymi zostały przewiezione do WSZ w Suwałkach.

Komenda Powiatowa Policji w Sejnach bada dokładne okoliczności zdarzenia. Ciała dwóch ofiar zostały przewiezione do zakładu Patomorfologii w Suwałkach w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Ustalany jest stan  trzeźwości wszystkich uczestników wypadku . Wrak samochodu również zostanie poddany licznym badaniom.