Aktualności

PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ O 55 KM/H

Data publikacji 10.06.2024

Policjanci z sejneńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. 33-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a jego konto zasiliło 13 punktów karnych. Miejsce kontroli niejednokrotnie było wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W Gibach policjanci z sejneńskiej drogówki sprawdzali jak kierowcy respektują ograniczenia prędkości. Zatrzymali kierowcę jadącego za szybko. Okazał się nim 33-latek. Mężczyzna kierujący renault przekroczył dozwoloną prędkość o 55 kilometrów na godzinę. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy, mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a jego konto zasiliło 13 punktów karnych. Prędkość dopuszczalna w tym miejscu wynosi 50 kilometrów na godzinę. Miejsce kontroli drogowej wielokrotnie wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Apelujemy do wszystkich kierujących o zachowanie ostrożności i przestrzeganie obowiązujących przepisów. Bezpieczeństwo na drogach to kluczowa sprawa, której znaczenie nie może być bagatelizowane. Odpowiedzialność za własne i cudze życie powinna być priorytetem każdego kierującego.

Powrót na górę strony